JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
FilmBox Facebook PLCZSKHUROBGRSTR

Hakkımızda

Filmbox HD -  Hollywood'un en gözde yapımlarından, dizilerine kadar eğlenceli ve kolay izlenebilen filmler içerip, her yaştan izleyici kitlesine hitap etmektedir.

Filmbox Art House, Hitchcock'tan Kurosawa'ya ve hatta Fellini'ye kadar usta yönetmenlerin başyapıtlarını, bağımsız ve sanat filmlerini sinefillerle buluşturan film kanalıdır.

Dövüş severlerin kanalı Fightbox HD, MMA'den, kickboks, boks, güreş, bilek güreşleri, karate, jiu-jisutsu, sumo, judo, kafes dövüşüne kadar bütün dövüş turnuvalarını ekranlara taşıyan eşsiz bir spor kanalıdır.

Adrenalin kaynağı Fast&FunBox HD, dünya çapında düzenlenen extrem spor yarışmalarını ekrana taşıyor. Araba yarışı, motocross, surf, snowboard, skateboard, yamaç paraşütü, kayak gibi disiplinleri tek bir çatı altında toplayan Fast&FunBox HD adrenalin severleri ekran başına toplayan HD kalitesinde bir kanaldır.

Doğa, vahşi hayat, kabileler, biyografiler, bilimsel gelişmeler, tarih, gezi programları ve ödüllü belgeselleriyle dünyamızı yeniden keşfeden Docubox HD gerek görüntü kalitesi gerekse içerikleriyle her yaştan izleyiciye hitap edebilme özelliğine sahip bir belgesel kanalıdır.

Dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionbBox HD, top modellerin hayatından, efsane tasarımcılara, markaların bilinmeyen hikayelerinden podyuma kadar moda dünyasının her köşesini ekranlara taşıyor.

Günümüz pop, hip-hop, dans ve rock gibi müzik türleri, bağımsız sanatçılar ve efsane isimlerim unutulmaz performanslarını bir arada sunan 360TuneBox müzik severlerin vazgeçilmezi olan kanalımızdır.

Oyun tanıtımları, oyun dünyası, teknoloji hakkında son dakika haberleri, oyun turnuvaları, viral içerikler, animasyonlar ve kendine has oyunlarıyla Gametoon geleceğin televizyon anlayışını günümüze taşıyor. Şimdiye kadar görülmemiş interaktif altyapısıyla  kendine has mobil oyunları oynayan herkese televizyonda ünlü olma fırsatı sağlayan Gametoon, günümüz televizyonculuk anlayışına yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

İzleyenlere her nüans ve detayı net bir şekilde görme şansını veren Funbox UHD, Full HD kalitesinde yayın anlayışıyla yepyeni bir boyut açıyor. İnanılması zor UHD kalitesinde filmler, diziler, doğa, gezi, sanat ve extrem maceraler FunBox UHD kanalı sayesinde izleyicilerle buluşuyor.


 

Hakkımızda
  • Paylaş:
    Facebook Twitter Google Bookmarks 

KATEGORİLER